انتشار رندرهای تازه از موبایل هواوی P20 Plus به همراه برخی مشخصات سخت افزاری

Huawei-P20-Plus2-w600.jpg

چند وقتی است که شاهد انتشار اطلاعات قابل توجهی از خانواده پرچمدار جدید هواوی، یعنی سری P20 هستیم که قرار است در سه مدل رونمایی و عرضه شود. بعد از مدل P20 Lite، حالا نوبت به افشای اطلاعات مربوط به مدل گران قیمت تر P20 Plus رسیده و رندرهای جدید دستگاه، بریدگی نمایشگر که شباهت زیادی به آیفون 10 دارد و نیز سیستم دوربین سه گانه را به تصویر می کشند.

این تصاویر تازه توسط افشاگر خوش نام صنعت تکنولوژی، ایوان بلس منتشر شده اند و به یکی از دو نسخه آزمایشی هواوی تعلق دارند. بزرگ ترین تفاوت میان این نسخه های پروتوتایپ، در محل قرارگیری دکمه هوم ظاهر می شود: در یکی از نسخه ها دکمه فیزیکی هوم زیر نمایشگر قرار گرفته و در دیگری، اصلاً خبری از دکمه هوم نیست. هنوز مشخص نیست هواوی کدام یک را برای عرضه تجاری انتخاب کرده، اما تصاویر فعلی به مدل فاقد دکمه هوم تعلق دارند.Huawei-P20-Plus-w600.jpg


در حال حاضر انتظار می رود هواوی P20 Plus از نظر طراحی بسیار باریک و بلند قامت باشد و از نمایشگری با نسبت ابعاد 18:9 و حاشیه های اندک بهره ببرد. ایوان بلس در بخشی از اطلاعات اخیر خود، ابعاد دستگاه را نیز افشا کرده که برابر با 155.3x74.2x7.7 میلی متر است و قطر آن با درنظرگیری برآمدگی دوربین به 9.8 میلی متر می رسد.

نمایشگر دستگاه هم حدوداً برابر با 6 اینچ است اما ظاهراً به خاطر بریدگی نمایشگر و خمیدگی های آن، هنوز امکان تعیین دقیق ابعاد وجود ندارد. نکته مهم دیگری که در تصاویر به چشم می خورد جک هدفون است و ظاهراً هواوی هنوز تصمیم به کنار گذاشتن این پورت نگرفته.


Huawei-P20-Plus5-w600.jpg

اما فارغ از این ها، مطمئناً بزرگ ترین وجه تمایز هواوی P20 Plus نسبت به تمام رقبا، دوربین سه گانه است. هواوی به صورت معمول از دوربین دوگانه در موبایل هایش بهره می گیرد و دوربین ثانویه با لنز مونوکروم، به ثبت تصاویری پر جزییات تر منجر می شود. اما تکلیف دوربین سوم در P20 چیست؟ آیا باید منتظر لنز تله فوتو باشیم؟ یا شاید لنز زاویه عریض؟ این سوالی است که هنوز پاسخی برایش ارائه نشده و احتمالاً باید تا معارفه رسمی هواوی منتظر بمانیم.


Huawei-P20-Plus4-w600.jpg

Huawei-P20-Plus6-w600.jpg

Huawei-P20-Plus1-w600.jpg

Huawei-P20-Plus3-w600.jpg


/ 0 نظر / 31 بازدید